
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SCMS5D14 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 4.5 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 1.62 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.6A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 120mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SCMS5D14-4R5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22MH 75MA 43 OHM TH
FIXED INDUCTOR 7.8NH 0201
FIXED IND 220NH 400MA 400 MOHM
RES 681K OHM 1/2W 1% AXIAL
SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.75 IN W
CONN RCPT MALE 6P SILV SLDR CUP
FIXED IND 4.5UH 1.62A 120 MOHM