
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 105 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 330 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 620 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 250mOhm Max |
| Q @ Freq: | 35 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 280MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard, 2 Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.91mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 105-331KS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6UH 185MA 1.8 OHM TH
FIXED IND 150NH 750MA 310 MOHM
FIXED INDUCTOR 0.6NH 0201
CONN FERRULE DIN 8AWG RED
XTAL OSC XO 16.0000MHZ HCMOS TTL
RG6,STD 60%,CATV,WHT,PVC
FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM