
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LA, L Type |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 100 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 5.8Ohm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 5.7MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LAL03TB680K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 535MA 220 MOHM
FIXED INDUCTOR 240NH SMD
FIXED INDUCTOR 9.1UH TH
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC XO 2.0480MHZ HCMOS SMD
IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR
FIXED IND 68UH 100MA 5.8 OHM TH