
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDEP106 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 8.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 12.2A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 9.81mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDEP106NP-3R2MC-50 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 56UH 1.35A 190 MOHM
FIXED IND 27NH 600MA 150 MOHM
FIXED IND 2.7UH 355MA 550 MOHM
CONN RCPT 8POS 0.079 GOLD SMD
FIXED IND 3.2UH 8.5A 9.81 MOHM