
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH4D16F/LD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±25% |
| Current Rating (Amps): | 1.4 A |
| Current - Saturation (Isat): | 350mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 108.7mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDRH4D16F/LDNP-150NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820UH 170MA 7.1 OHM TH
FIXED INDUCTOR 2.5UH SMD
FIXED IND 1.5UH 19A 5.5 MOHM SMD
RES SMD 309K OHM 0.1% 1/8W 0805
RES 164 OHM 0.5% 1/4W 1210
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 15UH 1.4A 108.7 MOHM