
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MCC |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 520 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 350mOhm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 7.96MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 120MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 7.96 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Vertical Cylinder |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.130" Dia (3.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.386" (9.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of B78148T1222K9 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 140MA 3.3 OHM TH
FIXED IND 1MH 60MA 26 OHM TH
FIXED INDUCTOR
RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%
ERL-05-19 11.3 1% T-1 RLR05C11R3
CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
FIXED IND 2.2UH 520MA 350 MOHM