SE-GRM010
Manufacturer
Wickmann / Littelfuse
VIGOR # :
Description
GROUND-REFERENCE MODULE 10VDC
Catalog
Accessories
DataSheet
SE-GRM010 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:-
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SA-M22E12-30
SA-M22E12-30
SA-M22E12-30 K30 ADAPTER WITH 1/
QB-3/8-5/16-U
QB-3/8-5/16-U
PUSH-IN FITTING
EFCT-2W/OFC
EFCT-2W/OFC
EFCT-2 WITHOUT FLUX CONDITIONER
RG1608P-3832-D-T5
RG1608P-3832-D-T5
RES SMD 38.3KOHM 0.5% 1/10W 0603
74538
BIT TORX T7 2.76" 1=10 PK
KDS SMALL SEALING SLEEVE 8MM
SE-GRM010
SE-GRM010
GROUND-REFERENCE MODULE 10VDC