
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | C-Lynx MNS |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Constant Level |
| Voltage - Supply: | 24 ~ 240VAC/DC |
| Sensitivity: | - |
| Features: | Delay Timer |
| Distance - Control To Sensor (Max): | 100m |
| Output Type: | Relay |
| Contact Form: | SPDT (1 Form C) |
| Contact Rating @ Voltage: | 5A @ 250VDC |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 50°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 84870720 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONTROL LIQ LEV 230VAC DIN RAIL
CNTRL LIQ LEV 120/240VAC DINRAIL
CONTROL LIQ LEV 120/240VAC CHAS
RES SMD 330 OHM 5% 1/2W 0805
RES 0.68 OHM 5% 2W 2512
CAP CER 1200PF 500V C0G/NP0 1825
CONTROL LIQ LEV 24-240VAC/DC DIN