
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NRT |
| Package: | Box |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Constant Level |
| Voltage - Supply: | 24VAC |
| Sensitivity: | 0 ~ 100kOhm |
| Features: | Delay Timer |
| Distance - Control To Sensor (Max): | 91.44m |
| Output Type: | Relay |
| Contact Form: | SPDT (1 Form C) |
| Contact Rating @ Voltage: | 10A @ 250VAC |
| Mounting Type: | Socketable |
| Termination Style: | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of PNRT24A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206
CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 1812
TPD1S514 USB CHARGER OVERVOLTAGE
CONTROL LIQ LEV 24VAC SOCKETABLE