
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LN |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | High/Low Level |
| Voltage - Supply: | 230VAC |
| Sensitivity: | 5kOhm ~ 100kOhm |
| Features: | Adjustable Sensitivity |
| Distance - Control To Sensor (Max): | 100m |
| Output Type: | Relay |
| Contact Form: | SPDT (1 Form C) |
| Contact Rating @ Voltage: | 8A |
| Mounting Type: | Socketable |
| Termination Style: | Plug In, 11 Pin (Octal) |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 60°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 84870807 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONTROL LIQ LEV 120/240VAC CHAS
CONTROL LIQ LEVEL 240VAC CHASSIS
CONTROL LIQ LEV 24VAC SOCKETABLE
TVS DIODE 5V 19V SOD323
CONN HEADER VERT 4POS 4.2MM
CONN HEADER VERT 6POS 4.2MM
CNTRL LIQ LEV 230VAC SOCKETABLE