AIG02GQ24D
Manufacturer
Panasonic
VIGOR # :
Description
HMI TOUCHSCREEN 3.8" MONOCHROME
Catalog
Human Machine Interface (HMI)
DataSheet
AIG02GQ24D PDF
Type Description
Series:GT02G
Package:Box
Part Status:Active
Type:Touchscreen
Size - Display:3.8"
Display Type:Monochrome
Case Color:Black
Operating Temperature:0°C ~ 50°C
Ingress Protection:IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage - Supply:24VDC