MS70S-G20-R
Description
STROBE 70MM 220V SURFACE RED
DataSheet
MS70S-G20-R PDF
Type Description
Series:MS70S
Number of Stacks:1
Lamp Type:Xenon
Light Color:Red
Function:Flashing
Voltage - Supply:220VAC
Features:Surface Mounting
Termination Style:Wire Leads
Ingress Protection:IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C