MW86T-RFF-R-S3B
Manufacturer
IndustrialeMart
VIGOR # :
Description
86MM ROTATE 90-240 RED 3SIREN BK
Catalog
Stackable Tower Lighting, Beacons, and Components
DataSheet
MW86T-RFF-R-S3B PDF
Type Description
Series:MW86T
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Complete Unit
Number of Stacks:1
Lamp Type:LED
Light Color:Red
Function:Rotating, Flashing, Emergency Flashing, Steady, Siren
Voltage - Supply:90 ~ 240VAC
Features:Wall Mounting
Termination Style:Wire Leads
Ingress Protection:IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Operating Temperature:-20°C ~ 40°C