MS70LT-PFFF-B
Description
BEACON 70MM FLASH 110-220V BLUE
DataSheet
MS70LT-PFFF-B PDF
Type Description
Series:MS70LT
Number of Stacks:1
Lamp Type:LED
Light Color:Blue
Function:Flashing, Emergency Flashing
Voltage - Supply:110 ~ 220VAC
Features:Pole Mounting
Termination Style:Wire Leads
Ingress Protection:IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C