SI5338L-B06100-GM
Manufacturer
Silicon Labs
VIGOR # :
Description
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
Catalog
Clock/Timing - Application Specific
DataSheet
SI5338L-B06100-GM PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Active
PLL:-
Main Purpose:-
Input:-
Output:-
Number of Circuits:-
Ratio - Input:Output:-
Differential - Input:Output:-
Frequency - Max:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:24-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package:24-QFN (4x4)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SI5338C-B06813-GM
SI5338C-B06813-GM
SI5338C-B08738-GMR
SI5338C-B08738-GMR
SI5338M-B06971-GMR
SI5338M-B06971-GMR
BPSD000504323R3K00
BPSD000504323R3K00
FIXED IND 3.3UH 58MOHM SMD
SI5338L-B06100-GM
SI5338L-B06100-GM
CDR32BP101BKWRAC
CDR32BP101BKWRAC
CAP CER 100PF 100V BP 1206
CND11M
CND11M
NUTDRIVER 11MM