
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| PLL: | Yes |
| Main Purpose: | Intel, Romley |
| Input: | Crystal |
| Output: | HCSL |
| Number of Circuits: | 1 |
| Ratio - Input:Output: | 1:13 |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Frequency - Max: | 144.44MHz |
| Voltage - Supply: | 3.135V ~ 3.465V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 48-QFN (6x6) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of 932SQ428AKLFT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU
IC CLK MULT 8KHZ-644.53MHZ 36QFN
4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ)
CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1808
QUAD ASYNCHRONOUS RECEIVER/TRANS
IC CLK SYNTHESIZER 48MLF
CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF SMD