
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| PLL: | Yes |
| Main Purpose: | Intel CPU Servers |
| Input: | Crystal |
| Output: | HCSL |
| Number of Circuits: | 1 |
| Ratio - Input:Output: | 1:19 |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Frequency - Max: | 400MHz |
| Voltage - Supply: | 3.135V ~ 3.465V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Supplier Device Package: | 56-TSSOP |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 136 |
Current price of 932S421CGLF is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CLK GEN I2C QUAD 24QFN
IC BUFFER ZDB PCIE 1:6 40-QFN
IC CLK FANOUT/BUFF ZD 20TSSOP
RES ARRAY 4 RES 330K OHM 0804
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 80LQFP
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SOIC
IC PCIE GEN2 MAIN CLOCK 56-TSSOP