
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| PLL: | Yes |
| Main Purpose: | Ethernet, SONET/SDH, Stratum, Telecom |
| Input: | CMOS, LVDS, LVPECL, TTL |
| Output: | CMOS, LVDS, LVPECL, TTL |
| Number of Circuits: | 1 |
| Ratio - Input:Output: | 8:7 |
| Differential - Input:Output: | No/Yes |
| Frequency - Max: | 312.5MHz |
| Voltage - Supply: | 1.62V ~ 1.98V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 81-LBGA, CSBGA |
| Supplier Device Package: | 81-CSBGA (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DS3104GN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CLOCK MANANGEMENT
IC CLOCK MANANGEMENT
IC CLOCK MANANGEMENT
RES 36K OHM 5% 1/10W 0603
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
MICRO 51C S 20" WHT
IC TIMING LINE CARD 81CSBGA