
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Number of Circuits: | 1 |
| Ratio - Input:Output: | 2:2 |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Input: | CML, HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Output: | LVPECL |
| Frequency - Max: | 650 MHz |
| Voltage - Supply: | 3.135V ~ 3.465V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package: | 20-TSSOP |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 8737AG-11LFT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CLK BUF 2:6 800MHZ 28VFQFPN
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MSOP
IC CLK BUFFER 1:4 220MHZ 8TSSOP
CAP CER 10PF 500V 1111
CAP CER 1206 1.5UF 25V X7R 20%
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
IC CLK BUFFER 2:2 650MHZ 20TSSOP