SI5350A-B05941-GMR
Description
IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 20QFN
Catalog
Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
DataSheet
SI5350A-B05941-GMR PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Type:-
Frequency - Max:-
Divider/Multiplier:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:20-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package:20-QFN (4x4)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SI5348A-D-GMR
SI5348A-D-GMR
IC BASE/BLANK PROTOTYPE 64QFN
SI5335A-B04130-GMR
SI5335A-B04130-GMR
IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN
SI5335A-B05775-GM
SI5335A-B05775-GM
IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN
SIT1602BC-82-30E-4.000000X
SIT1602BC-82-30E-4.000000X
MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS
SI5350A-B05941-GMR
SI5350A-B05941-GMR
IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 20QFN
P0603Y1603BNW
P0603Y1603BNW
SFERNICE THIN FILMS
TERM BLOCK PLUG 17POS 3.81MM