SI5350A-B05159-GMR
Description
IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 20QFN
Catalog
Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
DataSheet
SI5350A-B05159-GMR PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Type:-
Frequency - Max:-
Divider/Multiplier:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:20-VFQFN Exposed Pad
Supplier Device Package:20-QFN (4x4)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
813N252DKI-02LFT
813N252DKI-02LFT
IC JITTER ATTENUATOR 32VFQFPN
SI5335A-B06687-GMR
SI5335A-B06687-GMR
IC 4OUT ANY FREQ <350MHZ 24QFN
SI5332DD08862-GM3
SI5332DD08862-GM3
IC CLOCK GENERATOR QFN
RN73H2ETTD1781F50
RN73H2ETTD1781F50
RES 1.78K OHM 1% 1/4W 1210
PZU12B1,115
PZU12B1,115
DIODE ZENER 12V 310MW SOD323F