M2004-01-644.5313T
Manufacturer
Renesas Electronics America
VIGOR # :
Description
IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
Catalog
Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers
DataSheet
M2004-01-644.5313T PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Type:-
PLL:Yes
Input:LVCMOS, LVTTL
Output:LVPECL
Number of Circuits:1
Ratio - Input:Output:2:1
Differential - Input:Output:No/Yes
Frequency - Max:644.5313MHz
Divider/Multiplier:Yes/No
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature:0°C ~ 70°C