8N3SV75LC-0100CDI
Description
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
DataSheet
8N3SV75LC-0100CDI PDF
Part Status:Active
Type:VCXO
Count:-
Frequency:100MHz
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Current - Supply:120 mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C