8N3Q001FG-0075CDI
Description
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC
DataSheet
8N3Q001FG-0075CDI PDF
Part Status:Active
Type:Clock Oscillator
Count:-
Frequency:150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply:2.375V ~ 2.625V
Current - Supply:136 mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C