8N3DV85AC-0075CDI
Manufacturer
Renesas Electronics America
VIGOR # :
Description
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC
Catalog
Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators
DataSheet
8N3DV85AC-0075CDI PDF
Type Description
Series:FemtoClock® NG
Package:Tray
Part Status:Active
Type:VCXO
Count:-
Frequency:150MHz, 75MHz
Voltage - Supply:3.135V ~ 3.465V
Current - Supply:130 mA
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C