GAL20V8Z-12QP
Description
EE PLD, 15NS, PAL-TYPE
Catalog
Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
DataSheet
GAL20V8Z-12QP PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Programmable Type:-
Delay Time tpd(1) Max:-
Voltage Supply - Internal:-
Number of Logic Elements/Blocks:-
Number of Macrocells:-
Number of Gates:-
Number of I/O:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LC4256V-5TN100C
LC4256V-5TN100C
IC CPLD 256MC 5NS 100TQFP
EPM7128AETC100-10
EPM7128AETC100-10
IC CPLD 128MC 10NS 100TQFP
ATF1508ASV-15JU84
ATF1508ASV-15JU84
IC CPLD 128MC 15NS 84PLCC
ZA2010
ZA2010
AUTO POWER SOCKET 12V 10A BLACK
UF12A23-BWHNR
UF12A23-BWHNR
FAN 120X38MM 230V IP55 WIRE
GAL20V8Z-12QP
GAL20V8Z-12QP
EE PLD, 15NS, PAL-TYPE
E 20 E-1000
E 20 E-1000
SPARE HANDLE ASH 260 MM