
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | V850ES/Fx2 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | V850ES |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 20MHz |
| Connectivity: | CANbus, CSI, I²C, UART/USART |
| Peripherals: | LVD, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 51 |
| Program Memory Size: | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type: | Mask ROM |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 6K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3.5V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 10x10b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Supplier Device Package: | 64-LFQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of UPD703231GB(A)-519-8EU-A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 16/32B 192KB FLASH 64LQFP
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28SPDIP
IC MCU 8BIT 32KB MROM 64QFP
CAP CER 2PF 50V NP0 0805
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
IC MCU 32BIT 128KB MROM 64LFQFP
CABLE FIBER OPTIC