MPC860SRVR80D4
Description
POWERQUICC, 32 BIT POWER ARCHITE
DataSheet
MPC860SRVR80D4 PDF
Number of Cores/Bus Width:1 Core, 32-Bit
Speed:80MHz
Display & Interface Controllers:-
Ethernet:10Mbps (4)
SATA:-
USB:-
Voltage - I/O:3.3V
Operating Temperature:0°C ~ 95°C (TA)