EPF10K200EGC599-2
Description
LOADABLE PLD, 0.6NS CPGA599
Catalog
Embedded - PLDs (Programmable Logic Device)
DataSheet
EPF10K200EGC599-2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Programmable Type:-
Number of Macrocells:-
Voltage - Input:-
Speed:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EP20K400GC655-2
EP20K400GC655-2
LOADABLE PLD, 3.1NS CPGA655
PEF88601RV2.1
PEF88601RV2.1
VINAX 1-CHANNEL 30MHZ LD
XC95144-10PQG160I4307
XC95144-10PQG160I4307
XC95144 IN SYSTEM PROGRAMMABLE C
RNC60J2000BSB14
RNC60J2000BSB14
RES 200 OHM 1/4W .1% AXIAL
7110-RC
7110-RC
CMC 510UH 3A 2LN TH