
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Beyond-the-Rails™ |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Switch Circuit: | DPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 2:2 |
| Number of Circuits: | 1 |
| On-State Resistance (Max): | 450mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 5mOhm |
| Voltage - Supply, Single (V+): | 1.6V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Dual (V±): | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max): | 200µs, 30µs |
| -3db Bandwidth: | 110MHz |
| Charge Injection: | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): | 25pF |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max): | 100nA |
| Crosstalk: | -100dB @ 100kHz |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 9-WFBGA, WLBGA |
| Supplier Device Package: | 9-WLP (1.26x1.26) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of MAX14689EWL+T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16TSSOP
DUAL SPST ANALOG SWITCHE
IC SWITCH SPST SC88A
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
IC SWITCH ANALOG DPDT 9-WLP