
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Switch Circuit: | SPST |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 1:1 |
| Number of Circuits: | 8 |
| On-State Resistance (Max): | 1.8Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 300mOhm |
| Voltage - Supply, Single (V+): | 5V ~ 20V, ±4.5V ~ 16.5V |
| Voltage - Supply, Dual (V±): | 5V ~ 20V, ±4.5V ~ 16.5V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max): | 475ns, 190ns |
| -3db Bandwidth: | 170MHz |
| Charge Injection: | -20pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): | 20pF, 21pF |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max): | 30pA |
| Crosstalk: | -75dB @ 1MHz |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 30-FLGA Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | 30-LGA (4x5) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of ADGS1414DBCCZ-RL7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SPST, 1 CHANNEL, CMOS,
IC MULTIPLEXER 16X1 28DIP
LOW-VOLTAGE ANALOG MUX/SWITCH
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVPECL
FULLY INTEGRATED, 1.5 ? RON, 15