
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Switch Circuit: | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit: | 2:1 |
| Number of Circuits: | 2 |
| On-State Resistance (Max): | 600mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 50mOhm |
| Voltage - Supply, Single (V+): | 1.65V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Dual (V±): | - |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max): | 35ns, 25ns |
| -3db Bandwidth: | 50MHz |
| Charge Injection: | 8.75pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)): | 50pF |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max): | 50nA |
| Crosstalk: | -72dB @ 1MHz |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-UFQFN |
| Supplier Device Package: | 10-UQFN (2.0x1.5) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 | ||
| 6000 | ||
| 15000 |
Current price of TS3A24157RSER is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MUX/DEMUX 8X1 16SOIC
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC
IC SWITCH DUAL DPDT 16WQFN
RES 360 OHM 20% 1W 2512
RES 309K OHM 1% 1/2W 1210
FIXED IND 10UH 7.2A 16.3 MOHM
IC SWITCH DUAL SPDT 10UQFN