ZL50073GAG2
Manufacturer
Roving Networks / Microchip Technology
VIGOR # :
Description
IC TELECOM INTERFACE 484BGA
Catalog
Interface - Telecom
DataSheet
ZL50073GAG2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Function:Switch
Interface:-
Number of Circuits:1
Voltage - Supply:1.71V ~ 1.89V
Current - Supply:500mA
Power (Watts):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C