BCM63168VSBU01
Manufacturer
Broadcom
VIGOR # :
Description
63168V+53124S+4360
Catalog
Interface - Telecom
DataSheet
BCM63168VSBU01 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Active
Function:-
Interface:-
Number of Circuits:-
Voltage - Supply:-
Current - Supply:-
Power (Watts):-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MT90826AL1
MT90826AL1
IC TELECOM INTERFACE 160MQFP
BCM63381SD02
BCM63381SD02
63381 WITH 6303 LINE DRIVER
MT89L86APR1
MT89L86APR1
IC TELECOM INTERFACE 44PLCC
RK73G2ATTD7870D
RK73G2ATTD7870D
THICKFILM RESISTOR 0805
MTE7063NK2-UR
MTE7063NK2-UR
EMITTER 630NM TO-46 MTL CAN DOME
1610K3276BMCD-CT
1610K3276BMCD-CT
CRYSTAL 032.768KHZ 20PPM 9PF
BCM63168VSBU01
BCM63168VSBU01
63168V+53124S+4360