SY10EL33ZG
Description
IC DIVIDER /4 5V/3.3V 8-SOIC
DataSheet
SY10EL33ZG PDF
Type Description
Series:10EL
Package:TubeTube
Part Status:Obsolete
Timing:-
Count Rate:4.2 GHz
Trigger Type:Positive, Negative
Voltage - Supply:3.3 V ~ 5.0 V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)