IS65C1024AL-45TLA3-TR
Description
IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32TSOP I
DataSheet
IS65C1024AL-45TLA3-TR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Access Time:45 ns
Voltage - Supply:4.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)