BR25H320F-2LBH2
Manufacturer
ROHM Semiconductor
VIGOR # :
Description
IC EEPROM 32KBIT SPI 10MHZ 8SOP
Catalog
Memory
DataSheet
BR25H320F-2LBH2 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Memory Type:Non-Volatile
Memory Format:EEPROM
Technology:EEPROM
Memory Size:32Kb (4K x 8)
Memory Interface:SPI
Clock Frequency:10 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:4ms
Access Time:-
Voltage - Supply:2.5V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:8-SOIC (0.173", 4.40mm Width)