MT29RZ4B4DZZMGWD-18I.80C
Description
IC FLASH RAM 4G PAR 162VFBGA
DataSheet
MT29RZ4B4DZZMGWD-18I.80C PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Last Time Buy
Technology:FLASH - NAND, DRAM - LPDDR2
Memory Size:4Gb (128M x 32)(NAND), 4G (128M x 32)(LPDDR2)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:533 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.8V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)