UPD431000AGW-70L-E1-A
Description
MEMORY / SRAM
Catalog
Memory
DataSheet
UPD431000AGW-70L-E1-A PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Memory Type:-
Memory Format:-
Technology:-
Memory Size:-
Memory Interface:-
Clock Frequency:-
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DS2229T-4M7
DS2229T-4M7
DS2229
MT53E1G64D4SQ-046 WT:A
MT53E1G64D4SQ-046 WT:A
IC DRAM LPDDR4 WFBGA
CAT24C128ZGI
CAT24C128ZGI
IC EEPROM 128KBIT I2C 1MHZ 8MSOP
1206Y1000681JDR
1206Y1000681JDR
CAP CER 680PF 100V X7R 1206
E32RA-CW370-C
E32RA-CW370-C
3.2" TFT CAPACITIVE TOUCH