
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SmartLDO™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Positive Fixed |
| Number of Outputs: | 1 |
| Current - Supply: | 1mA |
| Voltage - Input: | 11.28V ~ 12.72V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Package / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Supplier Device Package: | SOT-23-5 |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of SC1548CSK-1.8TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC REGULATOR CONTROLLER SOT23
IC REGULATOR CONTROLLER SOT23
IC REGULATOR CONTROLLER SOT23
RES 1.65M OHM 0.1% 1/2W 2512
.5MM FLEX CABLE JUMPER
IGBT PCRH75120W
IC REGULATOR CONTROLLER SOT23