XCM414B109D2-G
DataSheet
XCM414B109D2-G PDF
Applications:Converter, Wireless Devices
Voltage - Input:2V ~ 26V
Number of Outputs:1
Voltage - Output:10.9V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)