PSMN1R7-25YLD,115
Description
PSMN1R7-25YLD - N-CHANNEL 25V, 1
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
PSMN1R7-25YLD,115 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SN74AC245NS
SN74AC245NS
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SO
HCS201T/SN
HCS201T/SN
IC CODE HOPPING ENCODER 8SOIC
UC1717SP/883B
UC1717SP/883B
STEPPER MOTOR DRIVE CIRCUIT, CER
RD25S100T2C
RD25S100T2C
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
PSMN1R7-25YLD,115
PSMN1R7-25YLD,115
PA5141.405NLT
PA5141.405NLT
COMMON MODE CHOKE 360UH 22A
IXTU44N10T
IXTU44N10T
MOSFET N-CH 100V 44A TO251