1N4531133
Description
NOW NEXPERIA 1N4531 - RECTIFIER
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
1N4531133 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
NBSG16MNG
NBSG16MNG
LINE TRANSCEIVER, 1 DRIVER, 1 RC
74AVC9112GT
74AVC9112GT
74AVC9112GT - 1-TO-4 FAN-OUT BUF
IDW60C65D1
IDW60C65D1
POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR
RWR81S13R3FRBSL
RWR81S13R3FRBSL
RES 13.3 OHM 1W 1% WW AXIAL
1010698CHCO
1010698CHCO
DC/DC CONV 3.3V 5V 12V -12V 137W