IPA60R280CFDD7
Description
IPA60R280 - 600V COOLMOS N-CHANN
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
IPA60R280CFDD7 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CY25100SC-005A
CY25100SC-005A
PROGRAMMABLE SPREAD SPECTRUM CLO
SN74LS166ANS
SN74LS166ANS
IC SHFT REG PAR-LD 8BIT 16SO
SP000660618
SP000660618
IPI60R190C6XKSA1 - COOLMOS N-CHA
CR43NP-1R0MC
CR43NP-1R0MC
FIXED IND 1UH 2.56A 48.7 MOHM
FDH300_Q
FDH300_Q
DIODE 125V 0.2A 2-PIN DO-35 T/R
IPA60R280CFDD7
IPA60R280CFDD7