CBT3253 - DUAL 1-OF-4 FET MULTIP
NOW NEXPERIA PBSS4360PAS SMALL S
BZT52-C47 - ZENER DIODE IN A SOD
1 FOOT INDUSTRIAL LED BAR IP67,
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD523
PMEG3005AESF - 30V, 0.5A LOW VF