MRF7S38010HR3,118
Description
RF POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
MRF7S38010HR3,118 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
54LS160A/BEA
54LS160A/BEA
DUAL MARKED (M38510/31503BEA)
PCA2002U/10AB/1,00
PCA2002U/10AB/1,00
IC WATCH CIRCUIT 32KHZ DIE FFC
JM54AC273S2A-RH
JM54AC273S2A-RH
54AC273 - OCTAL D FLIP-FLOP - (S
GMC21Z5U103M50NT
GMC21Z5U103M50NT
CAP0805 Z5U .01UF 20% 50V
UF4006 A0G
UF4006 A0G
DIODE GEN PURP 800V 1A DO204AL