GEM301P4E/IW/GP1N
Description
GEM301P4E/IW/GP1N
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
GEM301P4E/IW/GP1N PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GDLXT12101BC.A2
GDLXT12101BC.A2
MT9V022IA7ATM_DR
MT9V022IA7ATM_DR
CMOS SENSOR, 752 HORIZ PIXELS, 4
PM5440B-FEI
PM5440B-FEI
DIGI120G,PBFREE
VJ1210A121GLEAJ32
VJ1210A121GLEAJ32
CAP CER 120 PF 500V NP0(C0G) 121
ENTUBE QE (300V 5V L-L)
ENTUBE QE (300V 5V L-L)