PSMN4R3-80PS127
Description
PSMN4R3-80PS - N-CHANNEL 80V, ST
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
PSMN4R3-80PS127 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
HS12-100S0O/12SS4E
HS12-100S0O/12SS4E
IC CUSTOM CONTROLLER
IDT72P51339L6BBI
IDT72P51339L6BBI
IC MULTI-QUEUE FLOW-CTRL 256BGA
BCM53016A1KFEBG
BCM53016A1KFEBG
INTEGRATED CPU W/ 7-PORT ENET
Q8P3CXXB24E
Q8P3CXXB24E
LED PM INDICATOR PROMINENT BLUE
RB068MM-60TFTR
RB068MM-60TFTR
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDU
OWL 4G NORTH AMERICA
OWL 4G NORTH AMERICA
LTE ETHERNET GATEWAY, USA, CANAD
PSMN4R3-80PS127
PSMN4R3-80PS127