L9605013TR
Manufacturer
STMicroelectronics
VIGOR # :
Description
IC AED SMARTPOWER
Catalog
Specialized ICs
DataSheet
L9605013TR PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Obsolete
Type:-
Applications:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DS2411R-042-00+T
DS2411R-042-00+T
INTEGRATED CIRCUIT
STV0976
STV0976
IC MEGAPIXEL SMIA PROC 56TFBGA
PCA2002U/AB/1,026
PCA2002U/AB/1,026
IC WATCH CIRCUIT 32KHZ DIE
2220J5000122MXT
2220J5000122MXT
CAP CER 1200PF 500V X7R 2220
VJ0805D110KLCAC
VJ0805D110KLCAC
CAP CER 11PF 200V C0G/NP0 0805