MOC5007SVM
Description
OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP SMD
DataSheet
MOC5007SVM PDF
Type Description
Series:GlobalOptoisolatorâ„¢
Package:Tube
Output Type:Open Collector
Current - Output / Channel:50 mA
Data Rate:1MHz
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Current - DC Forward (If) (Max):1.6mA